VillaDomy Hrdličky

Lokalita

Kombinácia mestskej dynamiky a príjemného života. Lokalita Vinohrady je vyhľadávaná lokalita v Trenčíne a je skutočným magnetom pre tých, ktorí túžia po spojení mestského života s prírodou na dosah.

Tento rezidenčný komplex je navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše očakávania a poskytol vám komfortné a najmä hodnotné bývanie. Zároveň však nechýba pohodlná dostupnosť do centra mesta, čo vám umožňuje využívať všetky výhody mestskej infraštruktúry. Okolitá príroda je len krôčik, čo vám poskytuje možnosti na relaxáciu, aktivity na čerstvom vzduchu a spájanie s prírodou. Komplex 13 villa domov je dokonalým miestom pre tých, ktorí si cenia súkromie, ale nechcú sa vzdať výhod a blízkosti mesta ani prírody.

Trenčiansky hrad
Trenčín

Ako rýchlo do
centra?

Kolobežka

Kolobežkou

7 min

Auto

Autom

5 min

Ako rýchlo na
diaľnicu?

Auto

Autom

4 min

Ako rýchlo do
najbližších potravín?

Kolobežka

Kolobežkou

1 min

Pešo

Pešo

4 min

Ako rýchlo do
najbližšej školy/škôlky?

Pešo

Pešo

14 min

Auto

Autom

3 min

Google Maps is loading
jedinečný projekt

Prečo si vybrať bývanie Hrdličky

Kvalitné a bezpečné bývanie

Kvalitné a bezpečné
bývanie

Tak ako hrdličky svojím spevom prinášajú radosť a harmóniu do svojho okolia, projekt Hrdličky sa snaží priniesť tú istú atmosféru a pocit do života ľudí. Je to symbol útočiska a pokoja, kde si obyvatelia môžu vytvoriť svoj vlastný harmonický domov.

Kvalitné a bezpečné bývanie

Dostupnosť
a blízkosť mesta

Hrdličky vynikajú svojou výbornou dostupnosťou a blízkosťou k mestskej infraštruktúre. Nachádzajú sa pri vyhľadávanej lokalite Vinohrady, čo vám umožňuje ľahký a rýchly prístup k obchodom, reštauráciám, službám a lekárom.

Kvalitné a bezpečné bývanie

Nádherné prostredie,
ktoré si zamilujete

Súčasťou tohto výnimočného developerského projektu je scenéria, ktorá sa môže pochváliť prírodnou krásou a pokojom. Zároveň však ponúka dostatok priestoru na relaxáciu, záhradné aktivity a možnosti pre aktívny životný štýl.

Kvalitné a bezpečné bývanie

Nízkoenergetické
bývanie

Vďaka efektívnemu vykurovaciemu systému a solárnemu ohrevu si môžete užívať optimálnu teplotu vo vnútri a zároveň znižovať náklady na vykurovanie. Okrem toho, život v takejto stavbe je ekologicky priateľský.


Zaujali Vás Hrdličky a chcete sa dozvedieť viac? Napíšte nám!

Hrdličky Vás očaria

Zobraziť galériu
Obrázok
ObrázokObrázok
VillaDomy Hrdličky

Sme hrdí na našu schopnosť transformovať vizie do skutočnosti a vytvoriť inovatívne a kvalitné projekty. Naša práca je zameraná na vytváranie exkluzívnych a funkčných nehnuteľností, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a spokojnosti zákazníkov. S našou dlhoročnou odbornosťou, tímom talentovaných profesionálov a odhodlaním k dokonalosti sme získali dôveru stoviek ľudí. Získajte si dôveru a istotu s našou spoločnosťou, ktorá prináša úspešné a vysoko hodnotené developerské projekty na trh.

developer
developerdeveloper